Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Новини

«Серце віддаю дітям».

Дата створення: 10:10 08.10.2019

           Під таким девізом для заступників з навчально-виховної роботи, керівників закладів дошкільної освіти Диканщини відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту був проведений виїзний семінар до селища Павлиш Кіровоградської області. Напередодні  дня народження видатного педагога В.О.Сухомлинського, 26 вересня, педагоги Диканщини відвідали його Батьківщину. Екскурсія територією ліцею та педагогічно-меморіального музею була пізнавальною та навчальною. І до сьогодні зберігаються традиції, впроваджені ним у Павлиській школі.

Олімпійський урок

Дата створення: 10:36 07.10.2019

         20 вересня на базі Диканської районної ДЮСШ було проведено Всеукраїнський олімпійський урок, в якому прийняли участь школярі загальноосвітніх шкіл району та вихованці з секції футболу тренера-викладача Олександра Жданова. На урок завітали: відповідальний секретар Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олена Кучеренко, голова Диканської районної ради Станіслав Муха та співзасновник Укрпродснекгруп Роман Пирлик, головний редактор дитячого журналу «Сашка», які привітали учасників уроку. Вчителі фізичної культури Диканської ЗОШ І-ІІІ ст. Володимир Вихватнюх та Диканського НВК імені М.В.Гоголя Віктор Харченко провели спортивні естафети. Світлана Бондаренко, вчитель фізичної культури Великорудківської ЗОШ І-ІІІ ст. провела веселу руханку для учасників уроку.

Навчання в освітньому просторі НУШ

Дата створення: 09:43 25.09.2019

День Знань в навчальних закладах Диканщини

Дата створення: 09:12 03.09.2019

       В понеділок, 2 вересня 2019 року в школах Диканщини, як і по всій Україні, відбулося свято традиційне свято Першого дзвоника.          Всього на Диканщині сіли за парти 1875 учнів, з них 174 першокласники та 118 одинадцятикласників.

Колегія педпрацівників

Дата створення: 14:05 27.08.2019

      27 серпня 2019 року на базі Диканської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулось розширене засідання педагогічної колегії відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту в складі начальника відділу П.М.Черкащенка, головних спеціалістів,  працівників районного методичного кабінету, директорів загальноосвітніх навчальних закладів, завідуючих дошкільними навчальними закладами, голів профспілок ЗЗСО та педпрацівників, які нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації і грамотами  відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту.

Засідання районних методичних об"єднань вчителів

Дата створення: 09:44 27.08.2019

       27 серпня 2019 року на базі Диканської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися засідання районних методичних об'єднань вчителів початкової школи та вчителів-предметників ЗЗСО району, на яких були розглянуті методичні рекомендації щодо організованого початку нового навчального року та викладання предметів, зміни в навчальних програмах та інші актуальні питання навчально-виховного процесу.

Готовність навчальних закладів до нового навчального року

Дата створення: 10:39 19.08.2019

15-16 серпня 2019 року відбувся огляд готовності загальноосвітніх навчальних закладів району до нового навчального року. Комісія в складі голови комісії - першого заступника голови райдержадміністрації  Присяжнюк З.Г., заступника голови комісії - начальника відділу освіти, сім”ї, молоді та спорту Черкащенка П.М., членів комісії – начальника групи централізованого забезпечення закладів освіти Попової Н.Б., голови РК профспілки працівників освіти (за згодою), заступника начальника управління – завідувача сектору врегулювання соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Деркач О.О.,  методиста районного методичного кабінету Реклінг І.О. відмітила, що всі навчальні заклади району доклали значних зусиль для того, щоб зустріти своїх школяриків і дошкільників оновленими та відремонтованими кабінетами, спальнями, коридорами, естетично оформленими затишними класними кабінетами та ігровими кімнатами. Приємно було побачити, що збільшується  кількість сучасної наочності по предметах, а креативність вчителів початкових класів Нової української школи в оформленні освітнього середовища для найменших школяриків просто вражає і вселяє надію в те, що навчатися їм буде цікаво і захопливо. Висловлюємо вдячність керівникам та працівникам навчальних закладів, учням та їх батькам, головам сільських рад, спонсорам – всім, хто долучився до ремонту навчальних закладів і не залишився осторонь від проблем підростаючого покоління. Тож успіхів Вам усім та нових навчальних звершень в новому навчальному році!

Реформа набуває обертів

Дата створення: 22:02 29.07.2019

В 2018-2019 навчальному році з  першого вересня в усіх освітніх закладах району розпочато впровадження ключової реформи  Міністерства освіти і науки - Нова українська школа. Для навчання по-новому було оновлено освітнє середовище в класних кімнатах першачків.

Кроки до Нової української школи

Дата створення: 21:58 29.07.2019

 «Нова українська школа — це школа для життя у XXI столітті. Ви бачите, як змінюються технології, як розвивається суспільство, зараз ми не можемо точно знати, з якими викликами зустрінуться діти, які зараз навчаються у школі. Тому ми хочемо перейти від школи, яка насичує дітей знаннями, які дуже швидко застарівають, до школи, яка вчить знання використовувати» , - так висловилася міністр освіти Лілія Гриневич.