Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Новини

Спортивні досягнення

Дата створення: 10:23 20.11.2019

Семінар для вчителів української мови та літератури

Дата створення: 15:47 14.11.2019

              14.11.2019 року на базі Балясненської ЗОШ І-ІІІ ст. проведений районний семінар для вчителів  української мови та літератури по темі: «Сучасний інструментарій вчителя у процесі викладання української мови і літератури». Відкрила семінар та  ознайомила з планом роботи методист районного методичного кабінету Сердюк Лариса Іванівна Задорожна Тетяна Іванівна,  директор    Балясненської ЗОШ І-ІІІ ст., ознайомила  гостей з освітнім середовищем школи та провела екскурсію у шкільній світлиці, де присутні мали змогу дізнатись про історію розвитку освіти в селі Балясне, визначних особистостей, які внесли вагомий вклад в розбудову рідного краю.

Всеукраїнський диктант національної єдності

Дата створення: 08:56 08.11.2019

       Перед Днем української писемності та мови, який відзначався 9 листопада, Українське радіо провело щорічну акцію «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», який розпочався об 11:00 у читальній залі бібліотеки імені Вернадського в Києві. Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. Відтоді всі охочі в Україні і за кордоном можуть перевірити, наскільки добре вони знають українську мову.

Правоосвітній семінар

Дата створення: 11:54 01.11.2019

       31 жовтня 2019 року на базі Диканського НВК імені М.В.Гоголя відбувся  районний семінару вчителів правознавства та  заступників керівників  навчальних закладів по темі «Формування правової культури учасників навчально-виховного процесу. Співпраця служб та установ району з метою налагодження взаємодії та медіації».

Екологічною стежкою «Заповідна Диканщина»

Дата створення: 09:15 24.10.2019

      В останні сонячні дні жовтня вихователі закладів дошкільної освіти району пройшлися екологічною стежкою регіонального ландшафтного парку «Диканський» «Заповідна Диканщина». З метою підвищення екологічної освіти педагогів навчальну екскурсію провела фахівець з екології Криворучко Марина. В ході піднімалися питання створення екологічної стежки у закладі дошкільної освіти, облаштування будиночку для комах разом з батьками.  Педагоги мали змогу ознайомитися з рослинною і тваринною фауною рідного краю, їх взаємозалежністю у екосистемі. На кожній зупинці інформаційні стенди доповнювали знання педагогів. Закінчилася екскурсія у районному будинку культури, де проходила фотовиставка РЛП «Диканський» «Заповідні куточки серця» і фотовиставка Пирятинського національного природнього парку «Птахи – наші друзі».

Семінар-практикум для шкільних бібліотекарів

Дата створення: 16:42 23.10.2019

        23 жовтня 2019 року на базі Диканського НВК імені М.В.Гоголя відбувся семінар-практикум для шкільних бібліотекарів на тему: «Значення шкільної бібліотеки в умовах реалізації Нової української школи».

Легкоатлетичний крос

Дата створення: 13:51 22.10.2019

        В залік Гімназіади Полтавщини у м. Пирятин відбувся легкоатлетичний крос, в якому команда району виборола третє місце в області.  Шкаріна Алла,  учениця Орданівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка тренера з легкої атлетики районної ДЮСШ Миколи Дащенка, зайняла перше місце в області.

Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби

Дата створення: 13:44 22.10.2019

             До Дня Українського козацтва у в ДЮСШ  ім. О. Бутковського (м.Полтава) відбувся Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби.