Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Новини

Районний огляд-конкурс сайтів ЗЗСО

Дата створення: 15:05 24.02.2020

12 лютого на базі районного методичного кабінету відбувся огляд-конкурс веб-сайтів закладів загальної середньої освіти району. Захід був організований з метою сприяння удосконаленню веб-сайтів закладів освіти та окремих працівників, покращення інформування батьків, громадськості про роботу закладів загальної середньої освіти Диканського району засобами Інтернету, але й для продовження формування якісного та дієвого освітнього веб-простору. В конкурсі взяли участь 10 закладів загальної середньої освіти району та 2 філії.

Семінар-практикум вчителів фізики

Дата створення: 14:56 24.02.2020

Семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів

Дата створення: 14:48 24.02.2020

         У лютому 2020 року відбувся районний семінар-практикум для практичних психологів і соціальних педагогів на тему: «Розвиток стресостійкості та навичок  саморегуляції учасників освітнього процесу». Робота була організована у формі майстер-класів. Кожен учасник зі свого досвіду представляв прийоми зниження тривожності, зняття напруги, навички саморегуляції, які можна використовувати з учасниками освітнього процесу.

Раййонний форум лідерів учнівського самоврядування

Дата створення: 14:04 10.02.2020

        7 лютого 2020 року на базі Диканської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний форум лідерів учнівського самоврядування. В ньому взяли участь учні закладів загальної середньої освіти району, педагоги-організатори, соціальні  педагоги, педагоги-організатори, методисти районного методичного кабінету, представники громадських організацій Диканського району.

Творча майстерня педагога

Дата створення: 15:00 06.02.2020

        Педагогічний працівник у міжатестаційний період розвиває свій творчий потенціал через участь у районних заходах, майстер-класах, вебінарах. 05.02.2020 року на базі закладу дошкільної освіти №1 ясел-садка «Ромашка» Диканської селищної ради відбувся районний семінар у формі творчої майстерні педагогів, що атестуються у 2020 році. Учасники заходу мали змогу переглянути виставку дитячих робіт за участю батьків «Зима-чарівниця».

Районний етап інтелектуальної гри "Дебати"

Дата створення: 15:31 27.01.2020

            З метою впровадження  в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів освітньої технології «дебати», виявлення та розвитку інтелектуальних здібностей школярів, формування навичок толерантності та культури спілкування 24 січня 2020 року на базі Диканської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено районний етап обласних змагань інтелектуальної гри «Дебати» серед шкільних дебатних клубів закладів загальної середньої освіти району.

Розглянули питання по інклюзії

Дата створення: 13:28 14.01.2020

Під час зимових канікул на базі КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Диканської районної ради" було проведене методичне об’єднання  практичних психологів, соціальних педагогів, асистентів вчителів та асистентів вихователів. Учасників об’єднала тема «Взаємодія психологічної служби і КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Диканської районної ради у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами». Різні форми роботи - інформаційні повідомлення, практичні вправи, обмін досвідом асистентів, питання–відповіді дали можливість вибудувати усвідомлене розуміння своєї ролі в організації інклюзивного навчання.

Засідання районних методичних об'єднань

Дата створення: 11:44 10.01.2020

9-10 січня 2020 року на базі Диканської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Диканського НВК імені М.В.Гоголя відбулися засідання районних методичних об'єднань вчителів базових дисциплін, початкової школи, заступників з виховної роботи та практичних психологів і соціальних педагогів.

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Дата створення: 11:57 16.12.2019

    13 грудня 2019 року на базі Диканського НВК іменгі М.В.Гоголя відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Учні з Диканського НВК імені М.В.Гоголя, Диканської, Дібрівської, Балясненської, Великобудищанської загальноосвітніх шкіл представили свої роботи на конкурс в секціях української літератури, англійської мови, мистецтвознавства, лісознавства, валеології, математики, психології, історичного краєзнавства.

Першість з греко-римської боротьби

Дата створення: 10:29 03.12.2019

У селі Яреськи відбулася відкрита першість Шишацького району з греко-римської боротьби, присвячена Дню Гідності та Свободи, у якій брали участь і диканські спортсмени, вихованці тренера Валерія Трихліба. У своїх вагових категоріях першість вибороли В’ячеслав Гальченко, Назар Пеньора, Максим Романинець, Олександр Крамаренко, друге місце – у Максима Северина, Євгена Булави, третє – у Олександра Литвина, Івана Новожилова, Вадима Бруса, Данило Роман та Альберт Тімашев стали п’ятими.