Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Новини

Флешмоб "Вишиванка єднає українців"

Дата створення: 13:04 21.05.2020

Учні Великорудківської ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь у флешмобі "Вишиванка єднає українців".

Дистанційне навчання в дії

Дата створення: 16:33 19.05.2020

           Відділом освіти, сім'ї, молоді та спорту оголошений челендж "Дистанційне навчання в дії". В цьому матеріалі ви знайдете фотоінформацію про те, як проходить навчааня дітей закладів загальної середньої освіти району під час карантину. Як виглядає дистанційний клас, дистанційне робоче місце вчителя та учня, дистанційна дошка, батьківські збори, класні і домашні завдання?

Правова допомога під час карантину

Дата створення: 14:43 08.05.2020

Вийшов квітневий, тематичний  випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»  

Конкурс екологічних агітбригад

Дата створення: 11:02 28.02.2020

 

Тренінг для вчителів інформатики

Дата створення: 11:41 27.02.2020

       26 лютого 2020 року на базі Диканського НВК імені М.В.Гоголя відбувся тренінг для вчителів інформатики по вибірковому модулю «Веб-дизайн» (2 частина). Тренінг провела вчитель Стасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липенко Олена Вікторівна, яка була учасником аналогічного тренінгу, організованого Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського, тобто підтримуємо «хвильовий ефект» в навчанні вчителів. Вчителі ЗЗСО Диканського району поглибили та розширили знання по темі, підготувалися до викладання цього модуля в профільній школі, розглянувши детально елементи веб-сторінок, створені за допомогою програмування мовою JavaScript, оздоблення веб-сторінок, таблиці каскадних стилів та їх застосування у веб-дизайні.

Районний огляд-конкурс сайтів ЗЗСО

Дата створення: 15:05 24.02.2020

12 лютого на базі районного методичного кабінету відбувся огляд-конкурс веб-сайтів закладів загальної середньої освіти району. Захід був організований з метою сприяння удосконаленню веб-сайтів закладів освіти та окремих працівників, покращення інформування батьків, громадськості про роботу закладів загальної середньої освіти Диканського району засобами Інтернету, але й для продовження формування якісного та дієвого освітнього веб-простору. В конкурсі взяли участь 10 закладів загальної середньої освіти району та 2 філії.

Семінар-практикум вчителів фізики

Дата створення: 14:56 24.02.2020

Семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів

Дата створення: 14:48 24.02.2020

         У лютому 2020 року відбувся районний семінар-практикум для практичних психологів і соціальних педагогів на тему: «Розвиток стресостійкості та навичок  саморегуляції учасників освітнього процесу». Робота була організована у формі майстер-класів. Кожен учасник зі свого досвіду представляв прийоми зниження тривожності, зняття напруги, навички саморегуляції, які можна використовувати з учасниками освітнього процесу.