Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Семінар-практикум для шкільних бібліотекарів

        23 жовтня 2019 року на базі Диканського НВК імені М.В.Гоголя відбувся семінар-практикум для шкільних бібліотекарів на тему: «Значення шкільної бібліотеки в умовах реалізації Нової української школи».

      Учасників семінару гостинно зустріла Щербань Олена Миколаївна, завідуюча шкільною бібліотекою Диканського НВК імені М.В.Гоголя. 

      Зі вступним словом до бібліотекарів звернулася Костромицька Зінаїда Іванівна, методист районного методичного кабінету, яка привітала учасників семінару та розповіла про зміни в роботі шкільних бібліотек.

      Щербань Олена Миколаївна, завідуюча шкільною бібліотекою Диканського НВК імені М.В.Гоголя,  презентувала оновлену бібліотеку  та поділилася досвідом впровадження універсальної десяткової класифікації (УДК) у практику роботи шкільної бібліотеки.

        Для бібліотекарів було проведено тренінгові заняття та організовано круглий стіл, на якому учасники семінару  обговорили актуальні проблеми бібліотечної роботи.  Методист Диканського районного методичного кабінету Кібальник Вікторія Анатоліївна висвітлила досвід створення інформаційно-бібліотечних центрів у Полтавській області.

         На завершення семінару учасники отримали методичні рекомендації щодо впровадження УДК в роботу шкільних бібліотек.

 

               Кібальник В.А., методист РМК« повернутися до списку новин