Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Нарада щодо організованого початку нового навчального року

18 серпня 2020 року в районній державній адміністрації відбулася розширена нарада керівників закладів освіти району за участю голови райдержадміністрації Євгегія Скиби, голови районної ради Станіслава Мухи, начальника і фахівців районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області, головного лікаря КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги"  Манич Наталії Миколаївни, начальника Диканського РС ГУДСНС України в Полтавській області.
 
Під час наради Євгеній Скиба наголосив на важливості початку навчального року з урахуванням сприятливої епідеміологічної ситуації, виконання  рекомендацій для закладів та забезпеченість закладів засобами індивідуального захисту. Він акцентував увагу на ефективному та вчасному проведенню до початку навчального року відділом освіти тендерів щодо закупівлі технологічного обладнання та ком'пютерної техніки за кошти субвенції та районного бюджету.
 
Про підготовку навчальних закладів району до нового 2020-2021 навчального року та рекомендацій щодо роботи в умовах адаптивного карантину виступила начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Зоя Присяжнюк.
 
В обговоренні питання виступили Сергій Гнойовий, начальник районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області, Наталія Манич, головний лікар центру ПМСД, Галина Пащенко, фельдшер районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області
 
Про підготовку закладів освіти району до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності поінформувала головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Інеса Реклінг.
 
В обговоренні даного питання виступив Олег Дудуник, начальник Диканського РС ГУДСНС України в Полтавській області. 
 
Про організацію дистанційного навчання в умовах карантину розповіла Лариса Сердюк, методист районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
 
З методичними рекомендаціями до учасників наради звернулися  методисти райнного методкабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА.
 
                                Підготувала Присяжнюк З.Г., начальник ВОСМС
 
 


« повернутися до списку новин