Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Онлайн-засідання районного методичного об'єднання вчителів інформатики

      27 серпня 2020 року відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики  - вперше в режимі  онлайн.  

      Під час відеозв’язку учасники розглянули  методичні рекомендації  Міністерства освіти і науки України та Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського  щодо викладання предмету  в 2020-2021 році.

      Керівник районного методичного об’єднання вчителів інформатики Щербак О.В. лаконічно наголосила на основних моментах   вивчення предмету інформатики , зупинилась на особливостях викладання нових  тем, вивчення яких розпочинається  в 2020-2021 навчальному році, та розглянули програмне забезпечення, яке пропонується для апаратної підтримки.

       Методист районного методичного кабінету Сердюк Л.І.  нагадала про важливість інструктажів з безпеки життєдіяльності і правильності  записів в журналах, створення безпечних умов для навчання в кабінетах інформатики  під час пандемії коронавірусу.  

            Учасники семінару апробували новий сервіс для відеозв’язку – платформу MyOwnConference в умовах нестабільного інтернету сільської місцевості, і були задоволені можливістю спілкування онлайн, обговорили шляхи покращення якості  інтернету.

 

                           Сердюк Л.І., методист РМК« повернутися до списку новин