Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Творча майстерня педагога

        Педагогічний працівник у міжатестаційний період розвиває свій творчий потенціал через участь у районних заходах, майстер-класах, вебінарах. 05.02.2020 року на базі закладу дошкільної освіти №1 ясел-садка «Ромашка» Диканської селищної ради відбувся районний семінар у формі творчої майстерні педагогів, що атестуються у 2020 році. Учасники заходу мали змогу переглянути виставку дитячих робіт за участю батьків «Зима-чарівниця».

       Вихователь-методист Гальченко Ірина Володимирівна розкрила питання «Інтелектуальні карти: планування освітнього процесу» і надала методичні рекомендації вихователям.

         Відкрите заняття "Дидактичні ігри сенсорного змісту «Котик у гості завітав» провела вихователь І молодшої групи Кушніренко Зоя Григорівна. З дітьми старшого дошкільного віку і педагогами музичний керівник Павленко Світлана Іванівна продемонструвала майстер-клас за темою «Музично-ритмічна ігрова діяльність як засіб розвитку і корекції емоційно-особистісної сфери дошкільників».

          Електронну презентацію досвіду роботи підготувала вихователь Балясненського ЗДО «Веселка» Криворучко Інна Миколаївна  «Розвиток мовлення дітей дошкільного віку засобами усної народної творчості» та показала методичний матеріал з даної теми.

         Інформаційне повідомлення з практичними вправами для педагогів за темою «Розвиток стресостійкості особистості» провела практичний психолог  Попова Марія Миколаївна.

           Методист РМК відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Гузь Ірина Дмитрівна підвела підсумки семінару і наголосила на ролі самоосвіти у підвищенні професійної компетенції педагога.

          Кожен учасник семінару взяв з собою частину тепла трудового колективу ЗДО №1 «Ромашка».

 

Методист РМК  Гузь І.Д.« повернутися до списку новин