Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Правова допомога

Вийшов квітневий, тематичний  випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

 

Шановні друзі, колеги, партнери!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області повідомляє про те, що вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

Квітневий номер – це тематичний спеціальний випуск видання. У випуску до уваги читачів новини, коментарі, роз’яснення чинного законодавства, що стосуються протидії поширення коронавірусу в Україні.

   У рубриці  - "Думка експерта" консультує очільник Департаменту охорони здоров’я області Віктор Лисак про ситуацію з захворюванням  в регіоні, новації у роботі та як убезпечити себе від захворювання. Очільниця Шевченківського відділу ДРАЦС Тетяна Водяник розповідає про особливості здійснення реєстрації шлюбу в умовах карантину.

    Особливості режиму надзвичайного стану та надзвичайної ситуації, захисту прав працівників в умовах карантину, виплата лікарняніих, оформлнення спадщини в умовах карантину, відповідальність, яка передбачена за порушення умов карантину, заповнення декларації з допомогою урядовиї сайтів. Щодо цих та інших питань консультують фахівці системи БПД області.

    Серед постійних рубрик видання: "Земельні та громадські радники інформують", "Сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини".

 Також можна ознайомитися зі зразками документів, переглянути медіагалерею з найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

Приємного читання!« повернутися до списку новин