Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Всеукраїнський конкурс "Учитель року-2021"

               Пандемія вносить корективи в усі сфери суспільного життя і професійної діяльності, освіта теж піддається певній трансформації, навчання та професійна діяльність педагогів набуває інших форм, а педагоги приймають виклики сучасності  і відповідають на них, вдосконалюючи педагогічну майстерність.

        24 листопада 2020 року на базі районного методичного кабінету відбувся І (зональний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» в номінації «Українська мова та література». В ньому взяли участь вчителі- філологи закладів загальної середньої освіти Диканського та Зіньківського районів. Диканський район представляли три учасниці – Матюшко Оксана Олексіївна з Водянобалківської ЗОШ І-ІІІ ст., Коваленко Інна Ігорівна з Диканського НВК імені М.В.Гоголя та Томахіна Лілія Георгіївна з Диканської ЗОШ І-ІІІ ст., Зіньківський – Московець Валентина Василівна з Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст..

        У номінації «Математика» у 8 обласній зоні І зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021», організатором якого був сектор освіти Кобеляцької районної адміністрації,  прийняла участь Сулима Вікторія Іванівна, вчитель Диканської ЗОШ І-ІІІ ст., яка за підсумками випробувань конкурсу отримала звання «Лауреат».

 

        Цьогорічний конкурс вперше проводився  онлайн, - з допомогою дистанційної програми зв’язку,  учасники прямо в ефірі виконували тести, які записувалися в google-форму та автоматично зберігалися в «хмарі» інтернет-простору, члени журі вели відеоспостереження.

Відеозаписи уроків та майстер-класів теж переглядалися із записів на ютуб-каналі та інших сервісах,  друковані матеріали надсилалися електронною поштою. Члени журі спілкувалися за допомогою електронної пошти, програми вайбер та мобільного зв’язку.

       В таких незвичайних умовах доводилось імпровізувати, на ходу вирішуючи проблеми зі звязком та питання по ходу конкурсу. Дивно і непросто було вчителям демонструвати свою вправність і способи комунікації з учнями на уроці без їх присутності, але вони чудово справилися з поставленою задачею, демонструючи педагогічну майстерність, обізнаність із сучасними інформаційними  технологіями, фахові знання і методику викладання української мови та літератури.

      Переможцем конкурсу авторитетне журі визнало педагога Диканського НВК імені М.В.Гоголя Коваленко Інну Ігорівну, яка стане учасником відбіркового обласного туру конкурсу. Вчителі Тарасівської ЗОШ Зіньківського району Московець Валентина Василівна, Диканської ЗОШ І-ІІІ ст. Томахіна Лілія Георгіївна та Водянобалківської ЗОШ І-ІІІ ст. Матюшко Оксана Олексіївна отримали звання «Лауреат», показавши хороші результати в усіх випробуваннях конкурсу.

       Відрадно, що поповнюється скарбничка вчительської мудрості, є надбання, що дозволяють  в таких непростих умовах не тільки вести навчальний процес, а й передавати кращі здобутки і досвід колегам.

 

 

 

          Сердюк Лариса,

         методист райметодкабінету 

 

 « повернутися до списку новин