Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Колегія педпрацівників

      27 серпня 2019 року на базі Диканської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулось розширене засідання педагогічної колегії відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту в складі начальника відділу П.М.Черкащенка, головних спеціалістів,  працівників районного методичного кабінету, директорів загальноосвітніх навчальних закладів, завідуючих дошкільними навчальними закладами, голів профспілок ЗЗСО та педпрацівників, які нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації і грамотами  відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту.

      Присутні заслухали доповіді начальника відділу Черкащенка П.М., який підвів підсумки роботи за 2018-2019 навчальний рік та окреслив завдання на 2019-2020 рік; та першого заступника голови районної державної адміністрації Присяжнюк З.Г., яка розповіла про особливості фінансового забезпечення закладів освіти Диканського району в минулому та поточному навчальних роках, відзначила високий рівень їхньої підготовки до нового навчального року.

       Потім відбулося нагородження грамотами педагогічних працівників за успіхи та досягнення в 2018-2019 навчальному році. Всього було нагороджено 40 педагогів.

        Під час обговорення доповіді начальника відділу голови профспілок обговорили деякі питання захисту прав педпрацівників та висунули ряд пропозицій з цього питання.

 

         Сердюк Л.І., методист райметодкабінету

       

     

 « повернутися до списку новин