Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Районний форум лідерів учнівського самоврядування

        7 лютого 2020 року на базі Диканської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний форум лідерів учнівського самоврядування. В ньому взяли участь учні закладів загальної середньої освіти району, педагоги-організатори, соціальні  педагоги, педагоги-організатори, методисти районного методичного кабінету, представники громадських організацій Диканського району.

       Лідери учнівського самоврядування взяли участь у дискусії «Так, я це можу», яку провела менеджерка проектів дитячої екологічної громадської організації «Зелене серце» Трутень Я.М.

     Ранкове коло зустрічі «Давайте познайомимось» для учасників форуму провела Хоролець М.Г., заступник директора з виховної роботи Орданівської ЗОШ І –ІІІ ступенів.

       Представники команд із кожної школи презентували свою діяльність та обмінялися досвідом, котрий здобули за час існування своїх учнівських парламентів.

       Під час форуму лідерів відбулися тренінги для учнів в різних локаціях по темах: «Стресостійкість та саморегуляція», «Як відкрити в собі лідера», «Стрес у житті школяра. Як самостійно розвивати стресостійкість» та «Тімбілдінг. Як згуртувати навколо себе команду».

       Цього року на посаду президента Диканського районного  учнівського самоврядування «Лідер» балотувалися 9 кандидатів. Перед голосуванням кожен представник мав  змогу  представити себе та розповісти про свою діяльність.

       У результаті виборів президентом Диканського районного  учнівського самоврядування став Карась Віталій із Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, пост заступника посіла Пасічна Анна з Диканського НВК імені М.В.Гоголя.

 

                Підготувала Кібальник В.А, методист РМК« повернутися до списку новин