Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Розглянули питання по інклюзії

Під час зимових канікул на базі КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Диканської районної ради" було проведене методичне об’єднання  практичних психологів, соціальних педагогів, асистентів вчителів та асистентів вихователів. Учасників об’єднала тема «Взаємодія психологічної служби і КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Диканської районної ради у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами». Різні форми роботи - інформаційні повідомлення, практичні вправи, обмін досвідом асистентів, питання–відповіді дали можливість вибудувати усвідомлене розуміння своєї ролі в організації інклюзивного навчання.

Директор ІРЦ  Гуменюк В.О. познайомила учасників з функціонуванням центру, наданням послуг його працівниками  - практичним психологом та логопедом,  ознайомила з наочним  наповненням та обладнанням для корекційно-розвивальних занять.

Воронянська А.М. - практичний психолог і асистент вчителя Диканської ЗОШ І-ІІІ ст., яка була першопрохідцем інклюзивного навчання у районі, поділилася труднощами і досягненнями у цьому напрямку.

Рокотянська І.О. - практичний психолог Диканського НВК імені М.В.Гоголя, через практичні вправи з педагогами визначали рівень відповідальності, межі посадових обов’язків кожного учасника навчально-виховного процесу.

Методист РМК Гузь І.Д. та учитель-логопед відділу Рудик Н.В. розглянули місце відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту в системі організації інклюзивного навчання та підвели підсумки засідання районного методичного об’єднання.

Методист РМК  Гузь І.Д.« повернутися до списку новин