Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Районний етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

      З метою зацікавлення учнів кращими надбаннями української мови та літератури 4 грудня 2020 року в навчальних закладах Диканщини відбувся ІІ (районний) етап  ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

        Конкурс проводиться щорічно на виконання Указу Президента України від  30  вересня 2010 року №928 «Про Міжнародний  мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса  Шевченка».   

         Враховуючи цьогорічну складну  епідеміологічну ситуацію, було вирішено проводити Конкурс  дистанційно - в приміщенні кожної школи, яка подала заявку на участь, з дотриманням   відповідної соціальної дистанції  між учасниками конкурсу за виробленим алгоритмом взаємодії відповідальних за проведення конкурсу в навчальних закладах та методичній службі ВОСМС.

          Учасниками районного етапу конкурсу стали 33 учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Диканщини, з них 5 вибороли право стати учасниками ІІІ (обласного) етапу.

Переможців та призерів конкурсу визначали по паралелях класів:

серед 5 класів:

2 місце - Селецький Максим (Великобудищанська ЗОШ І-ІІІ ст.),

3 місце - Шляхова Діана (Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.);

серед 6 класів:

1 місце - Правденко Поліна (Диканський НВК ім.М.В.Гоголя),

2 місце - Вишкварок Марина (Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ст.),

3 місце - Тургеля Єгор (Диканський НВК ім.М.В.Гоголя) та Артюх Діана (Орданівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

серед 7 класів:

2 місце - Полєвікова Олександра (Диканський НВК ім.М.В.Гоголя),

3 місце - Заливадна Каміла (Стасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Качаненко Світлана (Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.);

серед 8 класів:

1 місце - Шлапак Софія (Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ст.),

2 місце - Кліментьєва Євгенія (Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.);

 

серед 9 класів:

1 місце - Рудь Поліна (Стасівська ЗОШ І-ІІІ ст.),

2 місце - Бундур Яна (Диканський НВК імені М.В.Гоголя),

3 місце - Жданова Вікторія (Великорудківська ЗОШ І-ІІІ ст.);

серед 10 класів:

1 місце - Зелененька Оксана (Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.),

2 місце - Фадєєва Катерина (Орданівська ЗОШ І-ІІІ ст.),

3 місце- Марченко Ілона (Балясненська ЗОШ І-ІІІ ст.);

серед 11 класів:

1 місце - Гонтар Валерія (Диканський НВК ім.М.В.Гоголя),

2 місце - Алахвердієва Римма (Орданівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

 

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту вітає переможців!

 

              Підготувала Сердюк Л.І.,

              методист РМК

 

 



« повернутися до списку новин