Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

23 листопада 2019 року на базі Диканського НВК імені м.В.Гоголя  був проведений  районний етап Х Міжнародного мовно-літературний  конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь   53 учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти району.

          Відзначено  організаційну роботу вчителів української мови, які забезпечили високу явку учасників Конкурсу: Диканського НВК імені М.В.Гоголя - по 7 паралелях класів, Диканська ЗОШ І-ІІІ ст. – по 6 паралелях класів., Орданівська  та Стасівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.М.Башкирцевої - по 5 паралелях класів.

 За результатами перевірки переможцями та призерами районного етапу Конкурсу визначило таких учнів:

серед 11 класів

1 місце - Шило Аліна (Диканський НВК ім.М.В.Гоголя),

2 місце – Шурпик Олеся (Великобудищанська ЗОШ І-ІІІ ст.),

3 місце – Кокоза Анастасія (Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

серед 10  класів

1 місце – Алахвердієва Римма (Орданівська ЗОШ І-ІІІ ст.),

3 місце – Бобрицька Ангеліна (Диканський НВК ім.М.В.Гоголя);

 серед 9 класів

1 місце – Клиша Олександра (Стасівська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.М.Башкирцевої),

2 місце – Ляш Анастасія (Диканський НВК ім.М.В.Гоголя),

3 місце – Щербак Анастасія (Диканський НВК ім.М.В.Гоголя);

серед 8 класів

1 місце – Бундур Яна (Диканський НВК ім.М.В.Гоголя),

2 місце – Рудь Поліна (Стасівська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.М.Башкирцевої);

серед 7 класів

І місце – Пеляк Максим (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІ місце – Серга Софія (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІІ місце – Хрипко Даниїл (Стасівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Башкирцевої);

-        Шлапак Софія (Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

 серед 6 класів

І місце – Полєвікова Олександра (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІ місце -   Бідний Костянтин (Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.);

               -  Дяуленко Аліна (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІІ місце – Кулик Анастасія (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

            серед 5 класів

І місце – Правденко Поліна (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІ місце – Вишкварок Марина (Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ст.),          

ІІІ місце  - Артюх Діана  (Орданівська ЗОШ І-ІІІ ст.),

-        Калюжна Катерина (Великобудищанська ЗОШ І-ІІІ ст.).    

 

             Підготувала Сердюк Л.І.,   

            методист райметодкабінету  



« повернутися до списку новин