Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

ІІ (районний) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу 16 листопада 2019 року на базі Диканського НВК імені М.В.Гоголя був проведений ІІ (районний) етап XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. В ньому взяли участь 86 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Диканського району.

Юні мовознавці продемонстрували глибокі знання з української мови та літератури, любов до рідного слова,  проявили творчість та неординарність думок при написанні творчих робіт.

За результатами  перевірки конкурсних робіт журі переможцями та призерами районного етапу Конкурсу визначило таких учнів:

серед 11 класів

І місце –  Гричук Поліна (Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – Шило Аліна (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІІ місце – Яресько Анастасія (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

 серед 10 класів

І місце – Муха Наталія  (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІ місце –  Танасійчук Владислава (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІІ місце Кругляк Дарина (Стасівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

серед 9 класів

 І місце -  Сичук Діна (Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.);

 ІІ місце – Клиша Олександра (Стасівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.М.Башкирцевої);

 ІІІ місце –  Марченко Ілона (Балясненська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце –  Михайлова Дарина (Орданівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце –  Соколян Анастасія (Великорудківська ЗОШ І-ІІІ ст.);

серед 8 класів

І місце – Рудь Поліна (Стасівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.М.Башкирцевої);

ІІ місце – Ковтун Ігорь  (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІІ місце  - Удовиченко Єлизавета (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

серед 7 класів

І місце -  Серга Софія (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІ місце –  Чернов Антон (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІІ місце – Гичка Яна (Байрацька ЗОШ І-ІІст.);                

             

серед 6 класів

І місце – Дяуленко Аліна (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІ місце – Господаренко Єлизавета (Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце - Кучеряєва Анастасія (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІ місце  – Кулик Анастасія  (Диканський НВК імені М.В.Гоголя),

ІІІ місце – Одинець Юлія (Водянобалківська ЗОШ І-ІІІ ст..);

серед 5 класів

І місце –  Головатюкова Маріанна (Стасівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.М.Башкирцевої);

ІІ місце – Правденко Поліна (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІ місце – Вишкварок Марина (Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ст..);

ІІІ місце – Костюк Олександра (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІІ місце – Вихватнюк Марія (Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце – Калюжна Катерина (Великобудищанська ЗОШ І-ІІІ ст..);                 

серед 4 класів

І місце – Вурашова Анна  (Стасівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.М.Башкирцевої);

ІІ місце – Дрюк Катерина (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІ місце – Крамаренко Єва (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІІ місце - Мостепанюк Валерія (Великорудківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

ІІІ місце  - Петрова Каміла (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

серед 3 класів

І місце – Дейнека Марія (Диканський НВК імені М.В.Гоголя);

ІІ місце - Лихач Артем (Диканська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце  - Жукова Анастасія (Байрацька ЗОШ І-ІІст.).                

 



« повернутися до списку новин