Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Художньо-продуктивна діяльність дітей дошкільного закладу

            26 листопада на базі дошкільного навчального закладу №3 «Сонечко» відбувся районний семінар-практикум для вихователів «Художньо-продуктивна діяльність дітей дошкільного закладу».

           Дошкільний вік – це період розвитку образно-творчої уяви дітей. Педагоги мали можливість переглянути різні форми роботи: інсценізацію оповідання В.Сухомлинського «Дівчинка і ромашка» (старша група), гру-драматизацію «Колосок» (середня група), музичну композицію «Подорож колобка по казках» (старша група). Вихователь вищої категорії Бородай О.В. розкрила питання «Формування світогляду дошкільників засобами художньої літератури». Продемонструвала інноваційні підходи в роботі з казкою. Інтегроване заняття (ознайомлення з природою, художня література) «Подорож до лісу» у середній групі провела вихователь вищої категорії Гарусова С.П. Діти відтворили цілісну картину знань про осінні зміни у природі. Цьому допомагало використання різних наочних посібників, виготовлених власноруч.

          У ході семінару було переглянуто наповнення літературно-художніх осередків кожної вікової групи, виставки малюнків «Казковий барво грай» та дитячих робіт за творами В.Сухомлинського.

За результатами семінару-практикуму були вироблені методичні рекомендації під керівництвом методиста Гузь І.Д.« повернутися до списку новин