Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Районний семінар вчителів хімії та біології

       «Креативно-пізнавальна діяльність на уроках біології, хімії в умовах розвитку інноваційної особистості» – за такою темою відбувся 25 лютого 2020 року районний семінар вчителів хімії та біології закладів  загальної середньої освіти  в Орданівській ЗОШ  І - ІІІ ст..  Вчитель хімії та біології Орданівської ЗОШ І-ІІІ ст. Могилевська Зоя Іванівна  разом із дев’ятикласниками провела цікаву гру-подорож «Закономірності успадкування ознак», вчитель біології та хімії  Водянобалківської ЗОШ І-ІІІ ст. Лещенко Ольга Сергіївна з учнями 7 класу провела фрагмент уроку біології за темою «Вода», використавши міжпредметні зв’язки та спостереження дітей. Вчитель зуміла зацікавити темою уроку  семикласників так, що в класі  панувала висока активність учнів.

       Директор Орданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дяківнич Анатолій Вікторович  ознайомив учасників семінару з освітнім середовищем, представив презентацію «Сучасний заклад загальної середньої освіти. Креативно-пізнавальна діяльність» та познайомив  з новим для навчального закладу видом учнівської діяльності – навчання дітей програмуванню з допомогою створених роботів, які управляються з допомогою учнівських смартфонів.  Керівник районного методичного об’єднання вчителів хімії та біології, вчитель Великобудищанської ЗОШ І-ІІІ ст. Біляєва Тетяна Григорівна, акцентувала увагу учасників семінару на питанні формування в учнів ключових компетентностей Нової української школи  під час викладання хімії і біології.

       Педагог-організатор Орданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Риндюк Вікторія Миколаївна підготувала та представила глядачам виступ шкільної екологічної агітбригади.

            По завершенню семінару учасниками розроблені та прийняті методичні рекомендації.

 

 

                    Підготувала Присяжнюк З.Г.,

                    методист РМК« повернутися до списку новин