Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Навчання в освітньому просторі НУШ

 

Продовжується процес навчання вчителів початкових класів, які будуть працювати в умовах Нової української школи.

    24 вересня на базі Диканського НВК імені М.В.Гоголя  було проведено тренінг  «Ігрові та діяльнісні методи навчання в початковій школі». У тренінгу прийняли участь учителі першокласників з закладів освіти  Дикнського, Шишацького районів та Шишацька ОТГ.

      У ході тренінгу педагоги з тренером Валентиною Герман відпрацьовували практичні навики ефективного використання наборів LEGO в навчанні дітей.

       Кожен з учасників побував у цікавому середовищі дитячої гри, із захопленням працював в групах за методикою компетентнісного навчання  «Шість цеглинок». Учителі ознайомились з проектною діяльністю, оцінили великий освітній потенціал гри з LEGO для учнів початкової школи.  Адже система розвивальних ігор з цеглинками  сприяє розвитку візуальної пам’яті, дрібної моторики рук, фантазії та уяви, уміння  творчо й критично мислити.   Робота з конструкторами допоможе вчителям впроваджувати в освітній процес  ігрові та діяльнісні методи навчання, опановувати матеріал інтерактивно, цікаво та наочно,  розвивати уміння та навички, що забезпечать у майбутньому здатність особистості успішно навчатися.

       Відповідно до підписаного меморандуму взаємодії між Міністерством освіти і науки України та корпорацією the LEGO Foundation усі перші класи НУШ в Україні безкоштовно будуть отримувати набори LEGO. Це один із наймасштабніших проектів The LEGO Foundation, мета якого - підтримати зміни, які відбуваються в початковій школі в межах реформи освіти.

       По завершенню тренінгу було запропоновано корисні посилання (офіційні сайти, освітні платформи, спільноти) для використання вчителями в подальшій роботі.

     Учасники тренінгу переконались, що набори LEGO стануть цікавим і необхідним інструментом для навчання в Новій українській школі.

 

 

Завідувач РМК                                      С.Нужна.

 

 « повернутися до списку новин