Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Семінар-тренінг для шкільних координаторів дистанційного навчання

       20 серпня 2020 року на базі Диканського НВК імені М.В.Гоголя відбувся районний семінар-тренінг "Організація дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти. Шляхи впровадження, технології, ресурси". В заході взяли участь представники всіх закладів загальної середньої освіти Диканського району.

       Методист районного методичного кабінету Сердюк Л.І. ознайомила учасників з  нормативною базою з даного питання та  озвучила кінцеву мету дистанційного навчання в недалекому майбутньому - створення діджиталізованого навчального закладу,

        Учасники оглянули платформи для впровадження дистанційної освіти, запропоновані та апробовані освітянами області під час карантину в березні-травні 2020 року, особливості різних сервісів для відеоконференцій для навчання в синхронному режимі - їх можливості, переваги, недоліки.

       Майстер-клас "Розгортання дистанційної платформи навчального закладу: кросплатформність, наповнення та інструменти" провела вчитель інформатики Диканської ЗОШ І-ІІІ ступенів Барабаш Ю.В.

      Тренінг "Розгортання платформи для дистанційного навчання G Suite for Education: пакет безкоштовних хмарних інструментів для домашнього та некомерційного навчання" провела вчитель інформатики Диканського НВК імені М.В.Гоголя Щербак О.В..

     Учасники обговорили проблеми в запровадженні дистанційної освіти в навчальних закладах та виробили спільну стратегію впровадження дистанційного навчання в навчальний процес, прийняли методичні рекомендації, які надіслані навчальним закладам для подальшого навчання вчителів та учнів.

 

                    Сердюк Л.І., методист РМК;

    « повернутися до списку новин