Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Екологічною стежкою «Заповідна Диканщина»

      В останні сонячні дні жовтня вихователі закладів дошкільної освіти району пройшлися екологічною стежкою регіонального ландшафтного парку «Диканський» «Заповідна Диканщина». З метою підвищення екологічної освіти педагогів навчальну екскурсію провела фахівець з екології Криворучко Марина. В ході піднімалися питання створення екологічної стежки у закладі дошкільної освіти, облаштування будиночку для комах разом з батьками.  Педагоги мали змогу ознайомитися з рослинною і тваринною фауною рідного краю, їх взаємозалежністю у екосистемі. На кожній зупинці інформаційні стенди доповнювали знання педагогів. Закінчилася екскурсія у районному будинку культури, де проходила фотовиставка РЛП «Диканський» «Заповідні куточки серця» і фотовиставка Пирятинського національного природнього парку «Птахи – наші друзі».

        По закінченню обговорили методичні рекомендації, що включали в себе продовжувати роботу по формуванню екологічної свідомості та поведінки дітей дошкільного віку через залучення до природозахисних, екологічних акцій та подій.

       В подарунок від ЛРП «Диканський» (директор Черкаська Ірина) педагоги отримали книжку-розмальовку на основі місцевого матеріалу «Мандрівка регіональним ландшафтним парком «Диканський», яку можна використати у освітньому процесі з дошкільниками.

 

Методист  РМК        І.Д.Гузь« повернутися до списку новин