Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Новини

"Припиніть струшувати дитину!"

Дата створення: 10:27 12.10.2020

Футбольні досягнення юних диканчан

Дата створення: 16:29 08.10.2020

             Вихованки секції футболу Диканської районної ДЮСШ прийняли участь у чемпіонаті Полтавської області з міні-футболу  серед дівчат, присвяченого до Дня міста Полтави, який відбувся 22 вересня 2020 року на стадіоні «Динамо».

Онлайн-засідання районного методичного об'єднання вчителів інформатики

Дата створення: 15:54 28.08.2020

      27 серпня 2020 року відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики  - вперше в режимі  онлайн.  

Семінар-тренінг для шкільних координаторів дистанційного навчання

Дата створення: 09:32 28.08.2020

       20 серпня 2020 року на базі Диканського НВК імені М.В.Гоголя відбувся районний семінар-тренінг "Організація дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти. Шляхи впровадження, технології, ресурси". В заході взяли участь представники всіх закладів загальної середньої освіти Диканського району.

Нарада щодо організованого початку нового навчального року

Дата створення: 16:21 18.08.2020

18 серпня 2020 року в районній державній адміністрації відбулася розширена нарада керівників закладів освіти району за участю голови райдержадміністрації Євгегія Скиби, голови районної ради Станіслава Мухи, начальника і фахівців районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області, головного лікаря КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги"  Манич Наталії Миколаївни, начальника Диканського РС ГУДСНС України в Полтавській області.   Під час наради Євгеній Скиба наголосив на важливості початку навчального року з урахуванням сприятливої епідеміологічної ситуації, виконання  рекомендацій для закладів та забезпеченість закладів засобами індивідуального захисту. Він акцентував увагу на ефективному та вчасному проведенню до початку навчального року відділом освіти тендерів щодо закупівлі технологічного обладнання та ком'пютерної техніки за кошти субвенції та районного бюджету.   Про підготовку навчальних закладів району до нового 2020-2021 навчального року та рекомендацій щодо роботи в умовах адаптивного карантину виступила начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Зоя Присяжнюк.   В обговоренні питання виступили Сергій Гнойовий, начальник районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області, Наталія Манич, головний лікар центру ПМСД, Галина Пащенко, фельдшер районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області   Про підготовку закладів освіти району до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності поінформувала головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Інеса Реклінг.   В обговоренні даного питання виступив Олег Дудуник, начальник Диканського РС ГУДСНС України в Полтавській області.    Про організацію дистанційного навчання в умовах карантину розповіла Лариса Сердюк, методист районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.   З методичними рекомендаціями до учасників наради звернулися  методисти райнного методкабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА.                                   Підготувала Присяжнюк З.Г., начальник ВОСМС    

Флешмоб "Вишиванка єднає українців"

Дата створення: 13:04 21.05.2020

Учні Великорудківської ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь у флешмобі "Вишиванка єднає українців".

Дистанційне навчання в дії

Дата створення: 16:33 19.05.2020

           Відділом освіти, сім'ї, молоді та спорту оголошений челендж "Дистанційне навчання в дії". В цьому матеріалі ви знайдете фотоінформацію про те, як проходить навчааня дітей закладів загальної середньої освіти району під час карантину. Як виглядає дистанційний клас, дистанційне робоче місце вчителя та учня, дистанційна дошка, батьківські збори, класні і домашні завдання?

Правова допомога під час карантину

Дата створення: 14:43 08.05.2020

Вийшов квітневий, тематичний  випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»  

Конкурс екологічних агітбригад

Дата створення: 11:02 28.02.2020

 

Тренінг для вчителів інформатики

Дата створення: 11:41 27.02.2020

       26 лютого 2020 року на базі Диканського НВК імені М.В.Гоголя відбувся тренінг для вчителів інформатики по вибірковому модулю «Веб-дизайн» (2 частина). Тренінг провела вчитель Стасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липенко Олена Вікторівна, яка була учасником аналогічного тренінгу, організованого Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського, тобто підтримуємо «хвильовий ефект» в навчанні вчителів. Вчителі ЗЗСО Диканського району поглибили та розширили знання по темі, підготувалися до викладання цього модуля в профільній школі, розглянувши детально елементи веб-сторінок, створені за допомогою програмування мовою JavaScript, оздоблення веб-сторінок, таблиці каскадних стилів та їх застосування у веб-дизайні.