Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації

Атестація ЗЗСО


ПУБЛІЧНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ БАЙРАЦЬКОЇ ЗОШ І-ІІ СТ.


Керуючись Порядком державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 р. №67 та зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 р. за № 173/26618, на підставі наказу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації від 12.03.2015 р. № 60 напередодні державної атестації Байрацької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області, директором школи Чуб Л.В. було проведено публічну презентацію навчального закладу.

Директор школи коротко ознайомила присутніх з навчальним закладом, його здобутками та проблемою, над якою працює педагогічний колектив.

На публічній презентації закладу були присутні члени атестаційної комісії на чолі з її головою -  начальником відділу Черкащенком П.М., голова Байрацької сільської ради Скляр Ю.О., голова ради школи Кулибаба О.В, голова піклувальної ради Ганенко О.О., батьки учнів, працівники навчального закладу, завідуюча дитячим садком Брунько Н.О.

Після проведення публічної презентації присутні мали змогу побачити виступ театрального колективу (на фото).


Головний спеціаліст відділу  Серга Т.В..

НАКАЗ про про підсумки атестаційної експертизи Байрацької загальноосвітньої школи І-ІІ ст.